loader
banner

IoT Connectivity ( Haberleşme ) Çözümleri

Bağlantı çözümleri arayan IoT paydaşları arasında radyo ve yonga seti üreticileri, platform satıcıları, cihaz üreticileri ve kendi kullanımları için veya halka satış için IoT özellikli ürünler satın alan çeşitli sektörlerdeki şirketler bulunur. Bu şirketler artık farklı bant genişliği, aralık, maliyet, güvenilirlik ve ağ yönetimi özelliklerine sahip 30’dan fazla farklı bağlantı seçeneği arasından seçim yapabilir. Sürekli gelişen teknoloji gereksinimleriyle birleşen bu geniş çeşitlilik bir ikilem yaratır. Paydaşlar bir bağlantı seçeneğine bahse girer ve diğeri baskın hale gelirse, IoT cihazları, uygulamaları ve çözümleri hızla eski hale gelebilir. Bağlantı ortamının nasıl geliştiğini görmekten çekinirlerse, daha agresif rakiplerin gerisinde kalabilirler.

Dijital Çözümler Sistem Entegratörünüz

CSIP çözümleri, çok çeşitli sektör dikeylerinde bağlı nesnelerden akıllı sistemler oluşturmak için ağdan ve cihazdan bağımsız bir Nesnelerin İnterneti platformu sunar. Bu sayede IoT prpjelerinizde, haberleşmeden bağımsız, tamemen kendi ihtiyaçlarınıza uygun çözüm mimarisini seçme imakanına kavuşursunuz.

Global Ağlara Erişim ile Roaming Bağımsız Çözümler

Küresel Olarak Ölçeklenebilir 5G zaten yolda iken 0G neden önemli? 0G ve 5G teknolojisi birbirleriyle doğrudan rekabet etmez, biri diğerinin yerini alamaz. Teknoloji geliştikçe, dünya 5G’nin sağladığı ultra yüksek hıza ve bant genişliğine büyük ölçüde bağlı hale gelirken, 0G her zaman birbirimize bağlı olmamızı sağlamak için bir güvenlik ağı görevi görür. Dördüncü sanayi devrimi, devasa Nesnelerin İnterneti’nin benimsenmesi ile işaretlenecek ve 0G’den 5G’ye kadar tüm bağlantı yelpaze tamamlanmış olacak.

tr_TRTurkish